فوتبال کردن با دمپایی یکبار مصرف در بازی های جام جهانی

این روزها دمپایی یکبار مصرف در حال تبدیل شدن به یکی از مهم ترین امکاناتی است. که در هتل های سراسر جهان ارائه شود.

دمپایی هتل برای ارائه امکان حرکت در اتاق، حمام، با کفشی راحت و تمیز به مهمانان طراحی شده است.

 مانند برخی از پست‌های قدیمی‌مان، ما معتقدیم که قبل از تصمیم‌گیری درباره نوع امکانات هتلی که استفاده خواهیم کرد و در مورد دمپایی تفاوتی با یکدیگر ندارد، نمایه هتل خود را مطالعه کنید.
دمپایی یکبار مصرف
احتمالاً محبوب ترین. این نوع دمپایی‌هایی که فکر می‌شود هر روز تعویض می‌شوند، معمولاً با استفاده از مواد غیر بافته شده ساخته می‌شوند که برای استفاده روزانه به اندازه کافی تازه و بادوام هستند.
تنها مورد استفاده از مواد خوب است که خواص بالشتکی و چسبندگی را برای مناطق مرطوب مانند حمام یا استخر فراهم می کند.
معمولاً در هتل های 5 ستاره استفاده می شود یا برای اتاق های سوئیت رزرو شده است. طیف وسیعی از مواد برای تولید آنها وجود دارد اما ویژگی اصلی این است که این مواد باید به اندازه کافی قوی باشند تا حداقل 5 بار شسته شوند.
متداول ترین مواد برای تولید آنها پنبه و مخمل پنبه ای هستند. ضخامت اسفنج باید حداقل 3 میلی متر و برای کف آن کمتر از 2 میلی متر باشد.
برای تنها EVA احتمالاً پرمصرف‌ترین ماده است، اگرچه از PVC یا لاستیک نیز استفاده می‌شود و در واقع کیفیت خوبی را با حداقل هزینه اضافی ارائه می‌دهد.
 پنجه بسته و انگشت باز برای اکثر مدل ها موجود است. بر اساس این دو مدل می توانیم سبک های بسیار بیشتری پیدا کنیم.
 اخیراً و مخصوصاً برای هتل‌های نزدیک ساحل، برخی از هتل‌ها از صندل‌ها استفاده می‌کنند تا به مشتریان خود کفشی ارائه دهند که می‌تواند در داخل اتاق و بیرون در استخر یا ساحل استفاده شود.
البته انواع دمپایی ها را می توان با نام هتل مانند بقیه امکانات هتل سفارشی کرد.
بعد نظرتون در مورد دمپایی هتلی چیه؟؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید